TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Panorama Ziemi Kłodzkiej – Redakcja
Panorama Ziemi Kłodzkiej
Szanowni Internauci,
Współpraca - to słowo najpełniej oddaje ideę, która legła u podstaw wydawnictwa Panorama Ziemi Kłodzkiej. Współpraca sektora publicznego z prywatnym: samorządów i przedsiębiorców. Współpraca inicjatorów przedsięwzięć komercyjnych i non profit. Współpraca, której celem jest szeroko pojęty rozwój Ziemi Kłodzkiej oraz promowanie inicjatywy, kreatywności i inwencji, dzięki którym nasz region staje się atrakcyjniejszy dla turystów i bardziej przyjazny mieszkańcom.
Co? Gdzie? Kiedy? To kluczowe pytania, na które odpowiadamy na łamach naszego miesięcznika, wskazując na interesujące wydarzenia, miejsca, które warto odwiedzić oraz ciekawych ludzi, których warto poznać.
Panorama Ziemi Kłodzkiej, to pismo skierowane zarówno do turystów, jak i aktywnych mieszkańców naszego regionu. Pismo, które pomoże zlokalizować ludzi, miejsca i wydarzenia, które sprawiają, że puls naszej sennej zazwyczaj krainy zaczyna bić szybciej.

Panorama Ziemi Kłodzkiej
Ul. Łąkowa 5, 57-300 Kłodzko
Tel. 74 6470627 lub 695612695
biuro@panoramazk.pl

Redaktor naczelna i wydawca
Edyta Wolfson - Redaktor naczelna i wydawca
Edyta Wolfson
edyta@panoramazk.pl

Edyta Wolfson, rocznik 1977. Dziennikarz i komunikolog. Doktorantka Uniwersytetu Wrocławskiego w Zakładzie Komunikowania Międzynarodowego. Domena: dyplomacja publiczna. Autorka prac naukowych z obszaru systemów medialnych, multikulturalizmu, wojny w mediach i historii amerykańskiej dyplomacji publicznej. Absolwentka studium podyplomowego na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego (Psychologia Zarządzania). Wykładowca akademicki, trener firmy konsultingowej Human Partner, rzecznik prasowy Międzynarodowego Festiwalu Chopinowskiego w Dusznikach Zdroju. Członek kolegium redakcyjnego ogólnopolskiego periodyku medycznego Federacji Porozumienie Zielonogórskie Zdrowie dla każdego.


Redakcja
Ewa Chalecka
ewa@panoramazk.pl

Maciej Schulz - Redakcja
Maciej Schulz
maciej@panoramazk.pl
Nota redakcyjna
Treści prezentowane na łamach wydawnictwa są niezależne od zamieszczanych w nim reklam i ogłoszeń. Wydawca nie pobiera opłat za zamieszczanie żadnych informacji poza oznaczonymi reklamami oraz nie ponosi odpowiedzialności za treść reklam.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić rzetelność informacji przed oddaniem wydawnictwa do druku. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za zmiany i błędy, na które nie mamy wpływu.
Będziemy wdzięczni za wszelkie sugestie i komentarze.

Marketing
reklama@alter.media.pl

Skład i łamanie
Maciej Jaśkowiak - Skład i łamanie
Maciej Jaśkowiak
FX Studio Graficzne
Ul. Łąkowa 5, 57-300 Kłodzko
Tel. 74 6470627 lub 507031401
sklad@panoramazk.pl

Strona WWW
Dawid Kotrys - Strona WWW
Dawid Kotrys
dawid@panoramazk.pl
25 czerwca 2024
Imieniny obchodzą:
Łucja, Wilhelm, Dorota, Witold

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej