TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
Kladsko – Skvělá zábava v regionu


Letní bobová dráha "Góralka" (Letni Tor Saneczkowy "Góralka") – bobová dráha v Polanici je skvělou zábavou pro celou rodinu. Téměř půl kilometru dlouhý sjezd po ocelové dráze na sáňkách s kovovými kolečky rychlostí 40 km/h je zážitek pro děti i dospělé. Dráha je otevřena denně od 10.00 do 20.00 hod. v měsících duben-září kromě dnů, kdy prší. Pro organizované skupiny si také lze domluvit uspořádání závodů na čas.
Polanica, ul. Bystrzycka, tel. 074 869 06 47, www.zaczyk.info.pl.

Golfové hřiště – je již několik let jednou z největších atrakcí ve Szczytné. Devět jamek PAR 34, střelnice, půjčovna golfového vybavení a k tomu možnost výuky hry a golfových pravidel je skvělou nabídkou pro ty, kteří chtějí aktivně trávit svůj volný čas. Energii, kterou jste zanechali na golfovém hřišti, můžete znovu načerpat v restauraci Fryderyk Chopin. Celkový skvělý dojem doplňuje úžasná vyhlídka po okolí. Otevřeno po.-pá. 14.00-20.00, so.-ne. 8.00-20.00.
Golfové hřiště F. Chopina, Szczytna, ul. Borowina 2a, 503 837 003.

Ranč Panderoza (Rancho Panderoza) – zábava v Panderoze to je nezapomeutelný zážitek pro milovníky jízdy na koni. Pro pokročilé jezdce je v nabídce westernová jízda, kadrila (čtverylka), několikadenní putování na koních a táboření, shánění koní, hon na lišku. Začátečníci mohou využít výuku jízdy na koni v jízdárně. Těm, kteří mají v oblibě koně pod kapotou, Ranč Panderoza také nabízí výpravy terenními automobily.
Rancho Panderoza, Duszniki Zdrój, Podgórze 24, tel. 074 866 91 29, www.panderoza.pl.

Aquapark "Vodní svět" (Aqua Park "Wodny Świat") – je největší atrakcí Kudowy. Vedle Lázeňského parku se nachází moderní plavecký bazén s 6 dráhami. Pro návštěvníky jsou také k dispozici rekreační bazén s umělou řekou, jacuzzi, sauny. Pro děti je připraveno brouzdaliště. Dále si ve „Vodním světě” lze zahrát kuželky, zajít si do solária, posilovny a masážního salonu nebo na pizzu. Otevřeno: po.-pá. od 9.00-21.00 hod., so.-ne. od 10.00-21.00 hod.
Aqua Park "Wodny Świat", Kudowa Zdrój, ul. Moniuszki 2A, tel. 074 866 45 02.

Downhillové dráhy:
Zieleniec – vybudovaný na svazích Winterpolu Bike Park nabízí více než 1200 m křivolaké jízdy. Nahoru se dostaneme moderní šestimístnou sedačkovou lanovkou. Podrobné informace lze najít na internetové stránce www.zieleniec-extreame.eu
Czarna Góra – pro sjezdaře je k dispozici téměř 2,5 kilometrová trasa, která je považována za jednu z nejobtížnějších v Polsku. Byla oceněna Polským cyklistickým svazem, a díky tomu se stala místem pro konání závodů Poháru Polska. Před cílem vznikly skokanské můstky, na kterých mohou sjezdaři předvést své dovednosti. Podrobné informace lze najít na internetové stránce www.parkrowerowy.plPodziel się tym co czytasz:

Blip Flaker Twitter Facebook Nasza klasa

7 grudnia 2023
Imieniny obchodzą:
Marcin, Ambroży, Teodor, Agata, Dalia, Sobiesława

Dzisiejsze wydarzenia

Brak informacji

Punkt informacji
Panorama Ziemi Kłodzkiej